CLOUD COMPUTING (BULUT BİLİŞİM)Sanallaştırma, Bulut Bilişimin tümü değil sadece bir parçasıdır. Yük dengeleme ve hata toleransı özellikleri Bulut bilişimin diğer kısımlarındandır. Netcen Teknoloji, Cloud Computing (Bulut Bilişim) ile işletim sistemini sadece bir fiziksel sunucuda değil birden fazla fiziksel sunucuda tutarak donanım bağımsızlığı sağlar. Bu sayede sunucuların biri arızalansa bile sunucu üzerindeki işletim sistemi diğer sunucular üzerinde aynen çalışmaya devam eder.

DEDICATED SERVERNetcen Teknoloji; Dedicated Server hizmeti ile sadece size özel bir sunucuda, sizlere hizmet verebilmektedir.

Firmamız stoklarında en kaliteli marka sunucuları bulundurur. Müsterilerimiz tercihlerini Windows veya Linux işletim sistemi olarak yapabilirler. Uzman Mühendis kadromuz ile DELL, HP ve FUJITSU gibi dünya markalarını müşterilerimizin istekleri doğrultusunda konfigüre ederek hazır hale getiririz.

Talep edilen sunucular (Stok dahili 4 Saat, Stok harici 72 Saat) en kısa sürede hazır hale getirilir. Tüm dedicated server ürünlerimizde; ilave donanım, yazılım ve hizmet seçenekleri ile sunucularınızı size özel hale getirebilirsiniz.

CO LOCATION (SUNUCU BARINDIRMA)Netcen Teknoloji; sahip olduğunuz sunucuların, network ekipmanlarının 7/24 kesintisiz ve hızlı olarak internete erişmesini sağlar. Data Center hizmetlerimiz kapsamında; fiziksel güvenlik, elektrik ihtiyaçları, kabinet, network ekipmanları, Destek hizmetleri bulunmaktadır.Siparişiniz doğrultusunda aynı gün içerisinde sunucu barındırma işleminizi aktif edebilirsiniz.

SLA HİZMETLERİMİZBasic SLA

Gece ve Gündüz, haftasonu ve tatillerde verilerinizi bağlantıda tutmak için, Netcen’in Basic SLA anlaşması hiçbir ek ücret içermez:

• Çok iyi eğitilmiş ve sertifikalı mühendisler tarafından 7/24 destek

• RAM, İşlemci ve Sabit Disk’ler dâhil, donanım kontrolleri

• Bozulan donanımın değişimi

• İşletim sistemi dahil, donanımı orijinal tedarik edilmiş kurulumuna geri çevirme

• Root şifresini resetleme ve Boot Loader tamiri

• Bağlantıyı düzeltmek için ağ yığın problemlerinin tashihi


Basic SLA

Adveyer müşterisi olarak, IT altyapınız içinden yüksek bir hizmet seviyesi bekleyebilirsiniz. Basic SLA çoğu müşteri ihtiyaçlarını karşılarken, içinin daha rahat olmasını isteyen kullanıcılara genişletilmiş SLA anlaşmaları sunuyoruz.

Upgrade edilmiş bir SLA; daha hızlı cevap süreleri, sertifikalı mühendislerimize öncelikli ulaşım ve gelişmiş destek için azaltılmış saat başı ücret sunar. Bu, özellikle kritik uygulama ve websiteleri için en yüksek performans ve çalışma zamanı seviyesini talep eden firmalar için değerlidir.


Gelişmiş Destek

Temel destek hizmetlerine ek olarak destek takımlarımız; güvenilir, yüksek performanslı Hosting çözümleri hizmetini sağlamak için gece ve gündüz teknik uzmanlık ve yönetim tecrübesi sunar. Gelişmiş Destek; aşağıdakileri içeren fakat bunlarla sınırlı olmayan ve standart ücretsiz desteğimize dâhil olmayan birçok işi içerir.

• Sunucu bakımı ve aksaklıkları giderme

• Yazılım Konfigürasyonu

• Performans Ayarlaması