Netcen, müşterilerine onların ihtiyaç ve taleplerine odaklanan Premium hizmetler sağlar.

Netcen Teknoloji’de biz, full-time bilgi teknoloji bölümünü sürdürmenin, firmaların çoğunluğu için pratik olmadığını anlıyoruz. Özelleştirilmiş hizmet programlarımızla, IT masraflarınızı kontrol edebilirsiniz; dokümantasyon miktarınızı azaltabilirsiniz; bilgisayarlarınız, ağlarınız, güvenliğiniz, uzaktan erişiminiz, iletişimleriniz ve video sistemlerinizle ilgili problemlere destek vermek ve problemleri gidermek için çok nitelikli uzman ekibimize her ne zaman isterseniz ulaşabilirsiniz. Her ne zaman geçici IT eleman tedarikine, düzenli planlanmış desteğe, hizmet sözleşme yönetimine ya da full-time sistem mühendisine ihtiyacınız olursa; işinize ve bütçenize tam uyan bir program yapabiliriz.

Kalite StandartlarımızKalite standartlarımız, dâhili ve harici değerlendirme modelli iyi uygulama için merkez gelişim planlama esası üzerine kurulmuştur.

Mühendislik DesteğiMühendislik desteği, bizim yapımızın ana görevlerinden biridir.

Bir programın mühendislik destek aşaması boyunca Netcen, bir IT sisteminin teknik bütünlüğü ve gayelerinin teknik performans sınırları içerisinde, tüm programlar ve proje faaliyetleri için masraf ve plan sınırlamaları dâhil, sürdürülmesini temin etmekten sorumludur. Netcen’in donanım ve yazılım destek mühendisleri; sistem/alt sistem gelişim faaliyetlerine, kurulum/ entegrasyon faaliyetlerine, ayakta tutma faaliyetlerine ve devam eden çalışmalara ve bakım faaliyetlerine yardım ve destek verir.

Yerinde HizmetlerGayemiz, sadece müşterilerimize danışmanlık hizmeti vermek değil aynı zamanda proje uygulaması süresince problemleri asgari düzeye indirmek için proje aşamalarını yerinde denetlemektir.

Bu, başlangıçta uygulama kalitesini ve iş vasfını kontrol etmemizi sağlar. Bu da yukarıda geçen mevzulara sahip olmamasından dolayı masrafı minimumda tutar.

Dış Kaynak KullanımıNetcen, her zaman ileri görüşlü olmuştur. Netcen’in hayali, farklı bir tür IT Dış Kaynak Kullanımı (IT Outsourcing) şirketi oluşturmaktır. Netcen, IT sadece mühim bir iş avantajına sahip olması kaydıyla harekete geçirilmeli fikri üzerine kurulmuştur. Netcen Teknolojinin esas prensibi, teknoloji yatırımlarının sadece şu üç sebepten biri için yapılması gerektiğidir:

Faal Harcamaları Kısın: Teknoloji, iş faaliyetlerini daha basit ve etkin hale getirmeli ve müşterilere hizmet etme ve ürünleri pazara getirmenin tabii ihtilafını azaltmalı.

Rekabete Dayalı bir Avantaj Edinin: IT teşebbüsleri, bir şirketin yüksek mal ve hizmetler üretmesi için pazar yerinde ekstra nüfuzu yerine getirmenin avantajına sahip olmalı.

İş Riskini Hafifletmek: Bir şirketin teknolojiye para yatırması için yegâne diğer sebep; düzenleme uyumu, güvenlik ve felaket kurtarma gibi alanlarda güvenli ve istikrarlı iş faaliyetlerini sağlamaktır.

IT Destek hizmetlerimizin iş zorluklarını çözmesi; kolay, esnek ve zahmetsiz olması gerektiğine inanıyoruz. Dış kaynak kullanımı bilgi sistemlerinin faydalarının, iş yapılan yerde teknoloji bulundurmanın tabii zorluklarından daha ağır basması gerekir.

Proje DanışmanlığıHizmet alanımızda, müşterilerimizin taleplerine ve ihtiyaçlarına uygun projeler geliştiriyoruz. Ayrıca A’dan Z’ye bu projelerin her aşamasını yönetiyor ve kullanıma hazır aşamada müşterilerimize sunuyoruz.

Hayallerinizi gerçekleştirmenize yardımcı olmamız konusunda bizim deneyimimize ve hedeflerinize ulaşmanızda size rehberlik etmemize izin verin. Yüksek nitelikli ve yetkin profesyonellerden oluşan ekibimiz projenin her alanında uzman tavsiyeler verecektir.

En yüksek kalite standartlarını daima devam ettirme hırsımızla bitişik olmuş bu şekilde detaylı analiz, dikkate değer çözümlerimiz için esas sebep olmuştur. Konunun uzmanlarından oluşan ekibimiz ile birçok şirket şimdiye kadar bizim danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmıştır.

Uzaktan İzlemeİş sürekliliği, herhangi bir IT sistemiyle ilgili kritik gayedir. Ne yazık ki problemler sık sık travmatik neticelere sebep olarak meydana gelip zarar verecektir. Netcen tarafından sağlanan işyerinden uzakta uzaktan izleme hizmetleri programı; güvenlik duvarları, sunucular, yönlendiriciler, web ve yedekleme aygıtları gibi kritik ağ bileşenlerini sürekli gözden geçirme ve analizine imkân verir. Bu destek, ciddi problemlere götürmeden önce meselelerin önceden tahmin ve teşhisine imkân verir. Gönül rahatlığıyla bırakın en değerli kazançları akıllı IT sistemi ile Netcen uzmanları sağlasın.