DOMAIN (ALAN ADI) HİZMETLERİNetcen Teknoloji; alan adı tescili, alan adı yenileme, toplu alan adı kaydı ve alan adı transfer hizmetlerini sunmaktadır.

Online Alan Adı Kaydı: Online Alan Adı (Domain) Kaydı ile Tüm domain uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Satın aldığınız her domain bir host tanımı yapmak şartıyla hemen yayına girecektir. com.tr uzantılı ticari firmalar ve şahıslar için tanımlanan uzantılar gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.

Alan Adı Yönetimi: Adveyer.com tüm domainleri size online yönetme imkanı sağlamaktadır. yaptığınız dns değişiklikleri çoğu zaman anında gerçekleşmektedir. .tr uzantılı domainleri de sistemimiz üzerinden online yönetebilmektesiniz.

Ücretsiz Gelişmiş DNS Yönetimi: Adveyer.com size ücretsiz dns server servisi sağlamaktadır. Alan adınızı isimtescil dns servisini kullanarak kişisel bilgisayarınızı kullanma gibi tüm işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı Bilgisi Gizleme: Online Alan Adı Kaydı ile Tüm alan adı uzantılarımız anında aktif olmaktadır. Aldığınız her alan adı bir host tanımı yapıldığında hemen yayına girecektir. com.tr uzantılı alan adları gerekli evraklar tarafımıza iletildikten sonra aktif olmaktadır.

Ücretsiz Alt Name Server: Adveyer.com üzerinden tüm alt name server tanımlama işlemlerini ücretsiz ve online olarak yapabilirsiniz.

Ücretsiz Alan Adı Yönlendirme: Adveyer.com'dan aldığınız alan adınızı herhangi bir başka web adresine ücretsiz yönlendirebilirsiniz.

Hesaplar Arası Alan Adı Taşıma: Adveyer.com'dan alınan herhangi bir ürününüzü ücretsiz olarak başka kullanıcının hesabına anında taşıyabilirsiniz.

Online Destek Hizmetleri: Telefon veya mail sistemimiz üzerinden bizimle 7/24 irtibata geçebilirsiniz.

HOSTING (WEB BARINDIRMA HİZMETLERİ)Netcen Teknoloji; Web Hosting ve Reseller Hosting çözümleriyle hosting hizmeti sağlamaktadır. Web Hosting hizmetimiz sayesinde web sitelerinizi sunucularımızda barındırabilir veyahut Reseller (bayilik) hizmetimizden yararlanarak hosting ticareti yapabilirsiniz.

Web barındırma hizmetini makul fiyat garantisiz ve kesintisiz hizmet politikasıyla sunan Netcen Teknoloji, sunduğu linux ve windows web barındırma hizmetiyle de amaca en uygun barındırma hizmetini sağlamaktadır.

Linux web barındırma için başlangıç paketleri, profesyonel paketler ve bayi(reseller) paketleri sizleri bekliyor.
Windows tarafından da yine başlangıç, profesyonel ve bayi paketleri sizin için özel hazırlanıyor ve bu doğrultuda özel hizmetten yararlanmanıza katkı sağlıyor.

RADYO HOSTINGÇağımız teknoloji ve popülarite düşünüldüğünde Radyo Hosting’in öneminin ve popülerliğinin günden güne artması kesinlikle göz ardı edilemez. Çağın en büyük reklam araçlarından birisi radyo, sağlam bir altyapı ve kaliteli hizmet ile sunulduğunda ise dinleyenlerine memnuniyet duygusu yaşatabilmektedir.

Radyo Hosting’in kalite sınıflandırması da özelliklere göre değişkenlik gösterebilmektedir. Yayını dinleyen sayısını arttırmak, kesinti ve donma sorununun ortadan kaldırılması, kaliteli ses iletkenliği ve diğer ekstra özellikler kaliteli bir radyo hosting paketi ile sağlanabilmektedir. Diğer ekstra özelliklerden kasıt ise ilerleyen teknolojiyi sonuna kadar kullanarak en kaliteli yayını sunmak demektir. Yeni nesil radyo hosting hiçbir bilgisayara ihtiyaç duymadan otomatik DJ yöntemiyle de yayı yapmamıza olanak sağlamaktadır. Bu özellik yeni yer edinmeye başlıyor olsa da sağladığı kolaylıklar nedeniyle kendisini çabuk benimsetecek ve yer edebilecek gibi görünmektedir. Bu yazılım bir Türk tarafından geliştirilmiş olup WHM Cpanel’e entegre edilebilmektedir. Bu yazılımı yazan kişiler shoutcast trans özelliğini geliştirmiş ve panel sayesinde yönetilebilir hale getirmiştir.

24 saat yayın yapan bir radyo olmak istiyorsanız ve sürekli DJ bulundurmak da maliyet açısından sizleri yoruyor ise sisteme MP3 formatının yüklenebilmesi de radyo hosting için en önemli özelliklerden birisidir. Sisteme atacağınız MP3’ler sayesinde bir liste oluşturabilir ve DJ olmadan da 24 saat kesintisiz ve kaliteli bir radyo yayını yapabilirsiniz.